Xerox a HP produkčné tlačiarne

tlačiareň Xerox C75

Tlačiareň HP Latex 360

Tlačiareň HP Designjet L360 64“ (B4H70A) predstavuje 64“ profesionálne latexové riešenie tlačiarne, umožňujúce vysokokvalitnú obojstrannú tlač, automatickú kalibráciu a ďalšie inovatívne funkcie.

Vďaka novej tlačiarni HP Designjet L360 64“ je nám umožnené dosahovať vysokokvalitné a odolné výstupy tlače. Vysoká odolnosť sa vzťahuje hlavne na mechanické poškodenia. Maximálna odolnosť je porovnateľná s hard-solventnými strojmi. Táto vlastnosť je veľmi prospešná pri tlači exteriérových produktov, pri ktorých často dochádza k mechanickému poškodeniu, alebo poškodeniu na základe vonkajších vplyvov počasia. Tlačiareň vám zaručí exteriérovú stálosť až na 5 rokov s lamináciou, a na 3 roky bez laminácie. Výstupy tlače sú ostré, ich farby sú sýte a to vďaka šiestim farbám a rozlíšeniu až 1200dpi. Charakteristická je vysoká efektívna fixácia.

Tlačiareň HP Designjet L360 64“ zabezpečí tlač na všetky bežné médiá zahrňujúc aj textílie. A to zásluhou inovatívnej funkcii zberu zbytkového atramentu. Vysoká kvalita tlače je dosiahnutá aj pri vysokých množstvách a vysokej rýchlosti. Aj pri rýchlosti 31 m2/h je dosiahnutý nadštandardný výstup a to zásluhou automatickej kalibrácii a možnosti funkcie HP Latex Optimizer. Výstupy tlače sú maximálne zafixované a pripravené k okamžitému ďalšiemu spravcovaniu. Súčasťou tlačiarne je zabudovaný spektrofotometer, vďaka ktorému ušetríte čas pri výrobe ICC profilov.

Inovatívna tlačiareň HP Latex 360

Inovatívnou funkciou zníženia teploty pri tlači sa dosiahne vyššia kompatibilita s médiami, je zabezpečená fixácia výstupu. Táto funkcia okrem toho zabezpečí dlšiu životnosť tlačových hláv aj celej mechaniky. Umožní zvýšenú geometrickú presnosť výstupov.

Ďalším inovatívnym prvkom je nový typ atramentu s pridaním Latex Optimizer. Ten ma za zásluhu vyššiu rýchlosť tlače a schnutia a aj vyššiu odolnosť voči UV žiareniu a tým zabezpečnú vyššiu odolnosť zhodnú s hard-solventnými tlačiarňami.

Súčasťou tlačiarne je veľký 8“ display určený na ovládanie a kontrolu stroja. Napriamo sa dajú sťahovať súbory alebo profily z internetovej databázy. Vďaka zabudovanému spektrofotometru sa dajú vytvárať vlastné ICC profily.

Farebná produkčná tlačiareň Xerox C75

Spomedzi technológií, ktoré naša spoločnosť využíva, je špičkovou tlačiarňou farebná produkčná tlačiareň Xerox C75. Jej charakteristikou je jej všestrannosť, vysoká efektivita, je kompletným riešením digitálnej tlače a workflow.
Svojím jednoduchým a prehľadným ovládaním ide aj jej obsluha ako po masle. Nestrácame čas komplikovanou obsluhou a využijeme ho maximálne efektívne.

Každá produkčná tlačiareň Xerox používa riešenie Confident Color, ide o komplex najlepších technológií a služieb pre lepšiu farebnú tlač. Špičkový tlačový výstup aj pre najnáročnejších zákazníkov je uznávaný vďaka vysokej kvalite farieb s certifikáciou Fogra a licenciou PANTONE. Poskytujeme tým záruku pre zákazníkov, ktorí využívajú priame farby napríklad pre identifikáciou svojho loga alebo značky, rôzne marketigové materiály, vizitky.

Rozlíšenie tlače predstavuje 2400 x 2400 dpi, čo sa týka rýchlosti tlače, tlačiareň Xerox C75 dokáže vytlačiť až 76 strán formátu A4 za minútu, 39 strán formátu A3 za minútu. Svedčí to o unikátnej rýchlosti tlače spojenej s vysokokvalitným certifikovaným farebným rozlíšením.

Funkcie produkčnej tlačiarne Xerox C75

  1. Užívateľské rozhranie je veľmi jednoduché a prehľadné
  2. Tóner sa dopĺňa za prevádzky
  3. Vyskoká kvalita tlače v rozlíšení 2400 x 2400 dpi
  4. Vysoká spoľahlivosť dráhy médií
  5. Disponuje veľkokapacitným podávačom pre veľké formáty
  6. Sútlač prednej a zadnej strany
  7. Tri štandardné zásobníky médií