Vizitky

*vizitky sú štandartne tlačené vo formáte 90 × 50mm
*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
počet:
-
+
potlač:  jednostranná
papier:  240g
počet:  100 ks
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
biely 350g/m lesklý (350g)
papier č.2
biely 350g/m matný (350g)
papier č.3
biely tkaný štruktúrovaný (350g)
papier č.4
žiarivý biely (300g)
papier č.5
biele plátno štruktúrované (270g)
papier č.6
krémový kašírovaný štruktúrovaný (270g)
papier č.7
krémový mramorový štruktúrovaný (300g)
papier č.8
biely kartón (300g)
papier č.9
krémový linový štruktúrovaný (300g)
papier č.10
recyklovaný prírodný hnedý (350g)
papier č.11
medený metalický (250g)
papier č.12
strieborný metalický (300g)
papier č.13
perleťový metalický (300g)
papier č.14
textilný biely štruktúrovaný (300g)
papier č.15
ručný recyklovaný štruktúrovaný (270g)
papier č.16
zlatý metalický (300g)

Ponúkame Vám kvalitné vizitky. V dnešnom uponáhľanom svete plnom stretnutí a nových kontaktov si nevieme predstaviť prácu bez vizitiek. Vďaka nim máte možnosť nechať na seba kontaktné údaje a odprezentovať sa. Ponúkame tlač vizitiek vo formáte 90 x 55 mm, ako aj atypické formáty. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Kvalitné vizitky

Odprezentujte seba, svoje meno a obchodné meno vašej spoločnosti na našich vizitkách! Máte možnosť výberu papiera, na ktorý sa vizitky vytlačia, k dispozícii je viacero druhov ako napríklad biely lesklý alebo matný, krémový, tkaný, textilný, zlatý, alebo štrukturovaný, su zárukou kvalitného výstupu. Pri štrukturovaných papieroch treba dávať pozor na zvolenú grafiku a hrúbku textu, keďže štruktúra papiera môže daný text deformovať. Tak isto pri farebných papieroch sa môže vyskytnúť odchýlka vo farbe tlače, keďže podklad papiera nemá bielu farbu. Okrem toho sa môžete rozhodnúť pre jednostrannú alebo obojstrannú variantu, takisto je tu možnosť výberu oblých alebo ostrých rohov papiera.

Naše vizitky sa vyznačujú osobitným štýlovým dizajnom a v spojení s kvalitným papierom vytvárajú dokonalý produkt, na ktorý budete pyšný. Dokonalý dizajn vizitiek je zrkadlom ich majiteľa, dajte si záležať, ako budú vyzerať, aby ste urobili dobrý dojem na svoj nový kontakt. Cena tlače vizitiek je závislá od požadovaného množstva, čím vyššie množstvo, tým je jednotková cena nižšia.

Výroba vizitiek

Vizitky sú v každej firme dôležitou súčasťou každodennej prezentácie medzi obchodnými partnermi, novými zákazníkmi a hľadaní nových kontaktov. Našou snahou je pristupovať individuálne ku každému zákazníkovi pretože chápeme dôležitosť významu slova vizitky, tlač prebieha v Bratislave. Bez nich sa jednoducho v dnešnom svete biznisu a neustálych nových kontaktov, nezaobídeme. Radi vám pomôžeme pri vytvorení vašej požadovanej grafiky. Buďte originálni a zvolte si netradičnú farbu papiera vizitiek ako medená, zlatá alebo strieborná. Zaručíme vám ním luxusný charakter a jedinečnosť vašej prezentačnej karty. Ak sa chcete odlíšiť svojou vizitkou od ostatných, zvoľte si originálne oblé rohy.

Tlač vizitiek

Vizitky majú svoje významné postavenie už od nepamäti pri nadväzovaní spoločenských a biznis vzťahov. Ich dizajn určite prešiel významnou zmenou, avšak svoj význam si zachovali aj v súčasnosti. Ide o to, aby osoba, ktorej vizitku podáte, si vás a vašu tvár aj po určitej dobe vedela spojiť s danou vizitkou. Tá poskytuje nielen základné informácie ako meno, názov firmy, adresu, telefónny kontakt či emailovú adresu. Mala by viesť k zapamätaniu si vás a vašej spoločnosti. Predstavuje dôležitý marketingový nástroj a má dôležitú funkciu – osloviť zákazníka. Preto je dôležité svojou vizitkou upútať a zaujať, odlíšiť sa nejakým spôsobom od ostatných. Veď o tom je marketing. Ak na vizitku umiestníte okrem základných kontaktných informácií aj logo firmy, prípadne vyobrazíte svoj produkt, bude to viesť k vyššej zapamätateľnosti. Zviditeľnite sa vďaka novým originálnym vizitkám.