Väzba V1

*spinková väzba je štandartne tlačená na papier, obal 250 g a vnutorná časť 170 g papier. *ak máte záujem o iný papier, neváhajte nás kontaktovať.
*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
x
počet strán:
-
+
počet brožúr:
-
+
veľkosť:  A4
počet kusov:  10 ks
počet strán:  8 str.
Cena spolu: 999,00 €

Väzba V1 je najjednoduchším druhom mäkkej väzby. Jej základ spočíva v tom, že sa jednotlivé papiere – listy vložia do seba a následne sa zopnú dvoma spinkami v dvoch bodoch.

Spinková väzba sa využíva najčastejšie na tlač brožúr, tlač katalógov, alebo časopisov. Je jedným zo štyroch typov mäkkých väzieb, je najjednoduchším vďaka nízkej cene a jednoduchej manipulácii. Maximálny rozsah pre tento typ väzby V1 je u nás 56 strán.

Väzba V1 je vhodná pre rôzne formáty, od A3 – A6. Odporúčame vám použiť ju pri tlači rôznych firemných materiálov, prospektov, manuálov, časopisov, katalógov a iných jednoduchších produktov.

Výhodou spinkovej väzby V1 je jednoduchá a rýchla tlač a takisto jednoduchá a rýchla väzba tlače. Tlač sa pripraví vopred, grafika sa musí nastaviť podľa požadovaného sledu stránok. Potom sa vytlačí. Ak máte záujem o formát A5, vytlačia sa dokumenty na formát A4 a prehnú sa na polovicu, vložia sa do obálky. Potom sa na danom ohybe zopnú dvoma spinkami. Tak vznikne jednoduchá spinková väzba. Obálka je zvyčajne z hrubšieho papiera ako je vnútro tlačoviny.

Jednotková cena tlače a spinkovej väzby V1 je tým nižšia, čím väčšie množstvo materiálov sa objedná. Napríklad cena pri jednom kuse katalógu so 56 stranami vo formáte A5 vychádza na cca. 32 Eur, pri 10 kusoch je tu už len cca. 8 Eur.

Spinková väzba V1 – použitie

Použitie spinkovej väzby V1:
      firemné brožúry
      firemné katalógy
      jednoduché manuály
      časopisy
      reklamné materiály
      reklamné brožúry
      akékoľvek iné materiály do cca. 56 strán

Spinkovú väzbu V1 vám odporúčame na tlač firemných katalógov, v ktorých sú uvedené vaše produkty aj s cenami. Ide o veľmi účinný reklamný nástroj, ktorý je možné rozoslať všetkým vaším klientom a obchodným partnerom. Kvalitná tlač s vysokokvalitným farebným rozlíšením dokáže vytvoriť atraktívne katalógy, v ktorých bude radosť listovať. Inou možnosťou sú napríklad každoročné výročné správy, ktoré vám ochotne pripravíme. Chystáte sa spropagovať nový produkt? Vytvoríme vám krátku efektnú brožúrku s farebnými obrázkami a základnými informáciami.

Kvalitná strojová spinková väzba V1 predstavuje veľmi jednoduchý spôsob viazania, čo sa odzrkadľuje aj na nízkej cene. Takže vám vieme vytlačiť a zviazať aj veľké množstvo brožúr za relatívne málo peňazí. Je vhodná na krátkodobo použiteľné tlačoviny, na jednorázové akcie, aktuálne cenníky a podobne.