Tapety

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
*ak na stene mate dvere alebo okno ktore nepotrebujete potlacit, tak zadajte iba vyslednu plochu v m2 (napr. mate 25m2 vyslednu plochu zadajte do online kalkulacie rozmer 1000mm x 1000mm a 25ks,tak sa Vam vyrata cena za kompletnu tapetu)
rozmery:
x
počet:
-
+
veľkosť:  1500 × 2000 (mm)
papier:  240g
počet:  100 ks
papier:  papier
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
štrukturovaná textília (300g)
papier č.2
bez štruktúry hladký (300g)
papier č.3
štrukturovaná nálepka omietková (520g)
papier č.4
štrukturovaná nálepka stierkovaná (385g)
papier č.5
štrukturovaná nálepka plátnová (385g)
papier č.6
štrukturovaná nálepka tkaná (385g)
papier č.7
papierová (225g)

Sme veľmi hrdí, že medzi naše portfólio patria aj tapety. Ponúkame vám ich tlač vo vami zvolenom dizajne a vami zvolených materiáloch ako vinylové tapety, štrukturované alebo papierové.

Kvalitné tapety

Tapety sa stávajú čoraz viac obľúbenejšími v interiéroch, či už je to obývačka, alebo detská izba či pracovňa, dokážu úplne zmeniť celkový dojem z priestoru. Majú funkciu miestnosť zútulniť a navodiť príjemný pocit. Veľmi často a radi ich odporúčajú aj interiéroví dizajnéri či architekti. Rozmer, ktorý vám ponúkame, je štandardizovaný a síce 1500 x 3000 mm a máte možnosť výberu aj samolepiaceho papiera.

Ozdobte si váš byt modernými tapetami vo vami navrhnutom dizajne! Buďte originálni! Veď steny ozdobené v originálnych dizajnoch sú naozaj výnimočné. Či už to bude foto tapeta alebo iný typ dizajnu, určite budete s týmto produktom spokojní. Spokojnosť zákazníka je pre nás veľmi dôležitá, aby bol na 100% spokojný. Je dôležité mať 1 cm presah pre správnu aplikáciu tapiet.

Moderné tapety

Moderné tapety sú stálofarebným atraktívnym prvkom v každom priestore, sú príjemné na dotyk a svojím vzhľadom vytvárajú jedinečnú atmosféru. Navyše tvoria aj zvukovú a čiastočne tepelnú izoláciu.

Tapetovanie už nie je to, čo bývalo. Ide o dosť jednoduchý úkon, ktorý zvládnete aj sami. Ponúkame vám okrem papierovej formy aj samolepiacu, ktorá sa len odlepí z papiera a následne nalepí na stenu alebo iný povrch. Častokrát ich zákazníci využívajú v podobe samolepiek aj na zatraktívnenie vstavaných skríň.

Foto tapety

Foto tapety sú veľmi obľúbeným produktom, keďže vnesú do domácnosti rodinný prvok. Predstavte si na stene vašu najobľúbenejšiu zväčšenú fotografiu. Je to jedinečná dekorácia vytvárajúca dokonalú rodinnú atmosféru. Okrem toho foto tapety majú funkciu priestor maximálne zútulniť. Iným využitím foto tapiet sú aj predajné priestory, v ktorých si napríklad časť steny, prípadne jednu celú stenu môžete dať pokryť foto tapetou vášho produktu/produktov.

Vďaka našej modernej technológii, ktorú vlastníme, vám dokážeme každý vizuál dokonalo vytlačiť. Tapeta plná jasných vysokokvalitných farieb s vysokým rozlíšením poteší každé oko. Je však dôležité, aby boli fotografie alebo vizuály vami dodané, vo vysokom rozlíšení. Aby sa pri zväčšovaní nestrácali pixely a nestrácala sa ostrosť obrazu. Preto je vhodné dodať súbory s vektormi, prípadne fotografie s maximálnym možným rozlíšením. Radi vám poradíme v tejto oblasti, prípadne vám odporučíme grafika. Je totiž veľmi dôležité, aká je kvalita súboru, pretože naším cieľom je vytvoriť maximálne estetický a kvalitný produkt tlače. Ide nám o spokojnosť každého jedného zákazníka. Tak aby bol zákazník na 100% spokojný s produktom, ktorý pre neho vytlačíme.