Plagáty

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
x
počet:
-
+
veľkosť:  A0
papier:  240g
počet:  100 ks
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
pololesklý plagátový (150g)
papier č.2
blue back pololesklý (120g)
papier č.3
pololesklý plagátový (200g)
papier č.4
backlight (200g)

Potrebujete do firmy zabepečiť reklamné promo plagáty? Alebo chcete svojím blízkym pripraviť darček vo forme posteru? Tak či onak, máme pre vás riešenie, kvalitnú tlač plagátov. Ponúkame vám kvalitné dizajnové plagáty tlačené najmodernejšou digitálnou technikou zaručujúc tak maximálny efekt na kvalitných papieroch. Svojími rozmermi sa snažíme vyhovieť čo najširšiemu okruhu zákazníkov, na výber sú nasledovné veľkosti: A0, A1, A2 alebo najširší formát 1500 x 3000 mm.

Prezentačné plagáty

Plagáty využijete na rôznych prezentáciách, či už ide o reklamné, alebo pracovné, obsahujúce grafy, či časti prezentácií, svojím rozmerom zaujmú každý pohľad. Ten pritiahnu aj svojimi jasnými farbami a kvalitnou tlačou, ktorú vám ponúkame. Tak využite našu ponuku na tlač plagátov! Určite budete spokojní!

Odprezentujte si plagátmi váš nový produkt a umiestnite ho na viditeľné miesta. Tlač vo formáte 1000 x 700 sa stane určite neprehliadnuteľná. Alebo si vytvorte z obľúbených fotografií zaujímavý plagát, ktorým obdarujete svoje deti a spríjemnia si ním priestor vo svojej izbičke.

Plagáty patria medzi obľúbené typy propagácie. Čo sa týka ich použitia, využívajú sa hlavne v predajniach, vo výkladoch. Slúžia na propagáciu podujatí ako kultúrne, športové alebo spoločenské eventy.

Plagáty ako reklamný materiál sa často umiestňujú na zastávky MHD, v peších zónach niektorých miest a na miesta na to určené.

Plagáty a ich využitie

Plagáty alebo postery sú reklamným prvkom využívaným v exteriéry aj interiéry. Vďaka kvalitným papierom rôznych typov s využitím najmodernejších tlačiarenských strojov sú efektívnym nástrojom na propagáciu produktov a služieb. Platí, že čím je gramáž papiera väčšia, tým kvalitnejším a odolnejším bude poster. Odporúčame vám do exteriéru voliť odolnejšie hrubšie papiere. V ponuke máme aj papier Backlit, ktorý rovnomerne prenáša svetlo.

Obľúbeným prvkom sú aj tzv. foto plagáty. Ide o fotografie vo veľkých rozmeroch vytlačených na „posterových papieroch“ alebo na foto papieroch. Výrazné farby, dokonalý kontrast s pozadím, vám vytvorí možnosť výroby foto obrazu. Ako doplnkovú službu vám vieme poskytnúť aj produkt Obrazy na podklade. Sú to zväčšia fotografie vo veľkých formátoch podlepených alebo podložených hliníkovou doskou, alebo kappa doskou. Následne sa fotografie stávajú obrazmi, ich súčasťou je aj úchytka na zavesenie na stenu. Sú odolné a veľmi kvalitné. Predstavujú vhodný doplnok do vašej domácnosti, ale ich využitie je ďaleko širšie. Poslúžia vám aj na propagáciu vášho nového produktu alebo služby v predajniach, prevádzkových priestoroch ale aj ako vhodná dekorácia vo firme alebo na recepcii.