Oznámenia

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
x
počet:
-
+
potlač:  jednostranná
papier:  240g
veľkosť:  A3
počet:  100 ks
typ lomu:  bez lomu
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
biely 250g/m lesklý (250g)
papier č.2
biely 250g/m matný (250g)
papier č.3
biely 350g/m lesklý (350g)
papier č.4
biely 350g/m matný (350g)
papier č.5
biely tkaný štruktúrovaný (350g)
papier č.6
žiarivý biely (300g)
papier č.7
biele plátno štruktúrované (270g)
papier č.8
krémový kašírovaný štruktúrovaný (270g)
papier č.9
krémový mramorový štruktúrovaný (300g)
papier č.10
biely kartón (300g)
papier č.11
krémový linový štruktúrovaný (300g)
papier č.12
recyklovaný prírodný hnedý (350g)
papier č.13
medený metalický (250g)
papier č.14
strieborný metalický (300g)
papier č.15
perleťový metalický (300g)
papier č.16
textilný biely štruktúrovaný (300g)
papier č.17
ručný recyklovaný štruktúrovaný (270g)
papier č.18
zlatý metalický (300g)
bez lomu

jednoduchý

dopisový

brána

z-sklad

Keď sa blíži dôležitá udalosť, prichádzajú na rad oznámenia. Sú to zväčša maloformátové produkty oznamujúce napríklad maturitu, promócie, svadbu, ale aj smútočné oznámenia, či pozvánky na rôzne akcie, prípadne akékoľvek iné príležitosti.

Oznámenia na rôzne príležitosti

Keďže ide o významnú udalosť, je vhodné venovať dostatok času aj príprave oznámení. Okrem návrhu, či dizajnu si u nás môžete vybrať zo širokej škály papierov, od bielych, krémových, prírodných hnedých, cez strieborné, medené, perleťové, zlaté. Ide o luxusný výber zodpovedajúci udalosti, ktorá sa ním prezentuje. Môžete si takisto vybrať, či chcete oznámenie jednostranné alebo obojstranné a tiež lom papiera. Čo sa týka formátov, spomenuli sme, že ide zväčša o maloformáty, takže máte na výber rôzne formáty až do A3. Pri atypických formátoch nás kontaktujte. Pri zvolení štrukturovaného papiera treba byť pozorný pri výbere grafiky, ako aj hrúbky samotného textu. Štruktúra tohto papiera môže text mierne deformovať. Daný efekt môže nastať aj pri farebnom papieri konkrétne pri farbe tlače, nakoľko podklad samotného papiera nie je bielej farby.

Spokojnosť našich zákazníkov je zárukou kvality našich produktov, a kvalitne odvedenej práce. Dlhoročné skúsenosti a moderná technológia k tomu len prispievajú. Okrem toho sa môžeme pochváliť rýchlou tlačou a dodaním priamo k vám.

Spojením originálneho dizajnu oznámenia a perfektnej tlače vám ručíme, že budete spokojný a pozitívne prispejeme k vášmu veľkému dňu.

Oznámenia – ich materiál si môžete vybrať z nasledovných druhov papierov:

      biely lesklý
      biely matný
      biely tkaný štrukturovaný
      žiarivý biely
      biele plátno štrukturované
      krémový kašírovaný štrukturovaný
      krémový mramorový štrukturovaný
      biely kartón
      krémový líniový štrukturovaný
      recyklovaný prírodný hnedý
      medený
      strieborný
      perleťový
      textilný biely štrukturovaný
      ručný recyklovaný štrukturovaný
      zlatý

Tlač oznámení

Oznámenia sú nositeľom významných správ o dôležitých udalostiach. Preto vám ponúkame možnosť pohrať sa s ich dizajnom. Okrem spomínaných druhov papiera, si máte možnosť vybrať aj z rôznych druhov lomov papiera. Oznámenie bez lomu predstavuje obyčajnú kartu (jej veľkosť si takisto zvolíte podľa formátu A3 až A6). Formát s jednoduchým lomom je preložený na polovicu. Tu si môžete vybrať druh tlače, či zachováte „tvar knihy“ a získate tým ako keby 4 strany možného textu a obrázkov. Dopisový lom predeľuje papier na tri časti, ak preferujete obojstrannú tlač, máte k dispozícii 6 častí. Lom brány taktiež rozdeľuje papier na 3 časti avšak stredná časť je naväčšia a bočné dve strany sa uzatvárajú do stredu. Je to zaujímavá forma pre tlač oznámení. Poslednou možnosťou je sklad v tvare „Z“, rozdeľujúc papier na tri časti v postupnom poradí.

S tlačou oznámení vám ponúkame doplňujúci produkt k nim – kreatívne obálky. Ide o atraktívne luxusné formy obálok s možnosťou vybrať si exkluzívne materiály, ktoré sú príjemné na dotyk. Obálky spolu s oznámeniami môžete ladiť v rovnakom štýle, vytvoria dokonalý luxusný produkt.