obrazy na plastovom podklade

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
rozmery:
x
počet:
-
+
mat/lesk:  380g
veľkosť:  130 × 90 (cm)
materiál:  komatex
Cena spolu: 999,00 €

Obrazy na plastovom podklade v rozmere 150cm x 300 cm predstavujú produkt, ktorý je trvácny, kvalitný a elegantný. Fotografie či iný grafický produkt, ktorých rozlíšenie sa odporúča vo fotokvalite, to znamená 1440 x 1440dpi, sa vytlačia na samolepiacu fóliu. Tá sa následne kašíruje na plastový podklad či plastovú dosku. Kašírovanie znamená, že sa obraz vysokotlakovým systémom nalepí na pevný podklad, čiže na plastovú dosku v tomto prípade. Tlač je odolná voči poškriabaniu, keďže je tlačená latexovou technológiou poslednej generácie.

Materiál Komatex predstavuje dosky z PVC. Ide o odolný materiál, ktorý nie je horľavý, nekoroduje, je odolný voči chemickým prvkom a nástrahám nepriaznivého počasia. Komatex je ťažší ako Kappa, ale je odolnejší voči poškodeniu.

Obrazy na plastovom podklade sú veľmi praktické

Obrazy na plastovom podklade dokážu oživiť prázdnu stenu, bez toho, aby ste ich dávali do rámov. Tie častokrát spôsobia, že dizajn fotografie ich vplyvom zaniká. Predstavujú veľmi jednoduchý a elegantný produkt hodiaci sa do akéhokoľvek interiéru, či už u vás doma, v kancelárii, alebo v obchodných priestoroch.

Plastové dosky, či podklad predstavujú nosný materiál, ktorý sa priamo vesí na stenu. Hrúbka tejto dosky predstavuje 5 mm. Charakterom materiálu sú vhodné hlavne do interiérov.

Obrazy na plastovom podklade predstavujú unikátne dizajnové riešenie. Ich veľký rozmer 150cm x 300cm dokáže vytvoriť v priestore jedinečnú atmosféru. Obrazy môžete aplikovať na výšku ale aj ako panoramatický obraz. Ich vlastnosti sú charakteristické tuhosťou, odolnosťou. Svojím dizajnom potešia aj tých najnáročnejších zákazníkov.