Obrazy na plátne

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
rozmery:
x
počet:
-
+
papier:  umelecké plátno 100%
veľkosť:  200 × 100 (cm)
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
umelecké plátno 100% (380g)

Obrazy na plátne predstavujú novú technológiu kašírovania. Tlačové formy sa kašírujú na podkladový materiál, ktorý zabezpečí dokonalú rovnosť. Ide o prezentačný výsledok tlače, ktorý sa umiestňuje  na významné miesta.

Obrazy na plátne rôznych druhov

Obrazy na podklade môžu predstavovať fotografie na hliníkovej doske, plagáty na kappa doske, kašírovanie na matex alebo prezentácie na súťaže.

Kašírovanie je vlastne proces, v ktorom sa fotografia alebo iný výsledok tlače aplikuje na pevný podklad ako napríklad kartón, hliník alebo penová doska. Výhodou je, že fotografia nepotrebuje ďaľšie rámovanie. Kašírovanie zahŕňa okrem pevnej plochy aj očko na zavesenie. Hodí sa do minimalistických priestorov, v ktorých fotografia vynikne sama o sebe, najmä ak je vo veľkom formáte. Nie vždy je vhodný rám, niekedy sa stane, že rám fotografiu určitým spôsobom „prekryje“ a vynikne viac rám ako samotná fotografia alebo vizuál.

Plagáty na kappa doske

Kappa doska predstavuje tenkú dosku s penovým jadrom s tenkým kartónovým povrchom potiahnutým polyetylénom. Kappa doska je jednoducho aplikovateľná na stenu a to vďaka svojej ľahkosti. Jej nevýhodou je, že materiál kappa plast je mäkší, to znamená, že pri manipuláci je nutné dávať väčší pozor.

Fotografia na kappa doske predstavuje dokonalú alternatívu klasických obrazov, je vhodná do moderných interiérov, má kvázi neobmedzenú životnosť. Vo veľkých formátoch sa plagáty na kapa doske stanú neprehliadnuteľné v každom priestore.

Plagáty na kappa doske sú využiteľné ako moderné obrazy, ktoré ľahko umiestnite nielen doma ale aj v kancelárii či administratívnych priestoroch. Dajú sa vyhotoviť plagáty s logom vašej firmy, alebo plagáty  s vaším novým produktom. Odporúčame vám umiesniť ich do predajní, okrem estetickej funkcie poslúžia aj na reklamné účely. Fotografie či plagáty je možné doplniť aj propagačným textom.

Fotografie na hliníkovej doske

Hliníková doska zabezpečí, že vaše fotografie získajú moderný vzhľad. Sú vhodné do moderných minimalistických interiérov, ktoré sa zaobídu bez rámovaných obrazov. Hliníková doska okrem toho dodá vášmu vizuálu aj eleganciu. Získajú tým aj trvácnosť a sú ošetrené špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá vám garantuje nezmenenú podobu na dlhý čas. Štandardne sa fotografia dodáva aj s úchytom na zadnej strane. Ten môžete použiť na zavesenie fotografie.

Táto ľahká, trvanlivá a pevná hliníková doska vám zaručí jedinečnú prezentáciu vašich fotografií. Hrúbka hliníkovej platne predstavuje 3 mm.

Obrazy na podklade predstavujú nadštandardnú možnosť tlače fotografie. Poslúži vám ako vhodná dekorácia vo forme obrazu na vašu stenu, v jednoduchom ale atraktívnom minimalistickom štýle. Okrem vašej domácnosti dokáže „zdobiť“ steny aj vo vašej kancelárii, predajni alebo obchodných priestoroch. Ak je navyše nositeľom vášho loga, produktu a farby zodpovedajú firemným farbá, stane sa úspešným nástrojom komunikácie pre vašich zákazníkov a klientov.