obrazy v hliníkovom ráme

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
rozmery:
x
počet:
-
+
papier:  380g
veľkosť:  130 × 90 (cm)
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
textilná látka (205g)

Obrazy v hliníkovom ráme predstavujú elegantné riešenie pre náročných. Obrazy vytlačené na podklade sú pevné, odolné, avšak niekomu sa môže zdať, že im niečo chýba. Máme pre vás riešenie. Je ním hliníkový rám. Ten môže byť doplnkový riešením pre obrazy na plastovom podklade. Tie sú vytlačené na samolepiacu fóliu, následne kašírované na plastový podklad. Ich povrch sa ošetrí kvôli odolnosti a trvácnosti laminom. Hliníkový rám sa aplikuje následne. Pôsobí veľmi elegantným dojmom a pri veľkorozmerných obrazoch predstavuje vkusné ukončenie obrazu.

Obraz na podklade v rozmere 100cm x 200cm v hliníkovom ráme predstavuje jedinečné dizajnové riešenie pre priestory vašej firmy. Dokážu vytvoriť úplne novú atmosféru aj v interiéri vašej domácnosti na stene chodby, obývačky či pracovne. Len si predstavte veľkorozmerný obraz tvorený vašou obľúbenou rodinnou fotografiou, či vaším obľúbenou destináciou.

Lamino sa tlačí na látku, ktorá sa napne ako pri obraze a obopne rám. To má za úlohu okrem dizajnu aj ochranu pred poškrabaním či iným mechanickým zničením, a taktiež ochranu pred UV žiarením. Tieto vlastnosti vám zaručia, že váš obraz bude vyzerať rovnako po dobu mnohých rokov.