Nálepky veľké

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
x
počet:
-
+
papier:  240g
veľkosť:  A0
počet:  10 ks
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
nálepka matná (135g)
papier č.2
nálepka lesklá (135g)
papier č.3
one-way-vision (350g)
papier č.4
nálepka číra (250g)

Nálepky veľké slúžia ako dôležitý nástroj marketingovej komunikácie. Sme schopní vám zabezpečiť výrobu a tlač veľkoformátových nálepiek, ktoré sú umiestniteľné na výklady, alebo iné hladké plochy vo vašej spoločnosti. Sú tiež umiestniteľné na veľké reklamné plochy.

Nálepky veľké – ich výrobu a tlač ponúkame v nasledovných formátoch:

      A0
      A1
      A2
      maximálny formát 1500 x 3500 mm

Tak ako veľkosť, máte na výber aj kvalitu papiera/nálepky. Môžete si vybrať z troch alternatív:

      štandard – nálepka dvojročná
      dierovaná
      číra

Využitie veľkoformátových nálepiek vo firme

V prípade, ak je súčasťou vášho podnikania logo, sme schopní vám ho zväčšiť a vytlačiť vo forme veľkoformátovej nálepky. Viete sa ňou odprezentovať na veľkých reklamných plochách. Inou možnosťou využitia veľkých nálepiek sú presklené steny vo firmách, hlavne pri vstupných priestoroch, ktoré služia často s recepciou ako reprezentatívny priestor. Je to ideálne miesto na umiestnenie veľkej nálepky propagujúcej váš nový produkt, logo firmy, prípadne iný reklamný materiál. Upútate tak pozornosť každého nového zákazníka, každého nového obchodného partnera. Ako sme spomínali, ideálnym umiesnením sú aj výklady obchodov. Kvalitnou tlačou spojenou s vysokokvalitnou samolepkou sme schopní vám zabezpečiť pútavú reklamu na váš výklad. Moderné technológie, ktoré vlastníme, sú tou špičkou, ktorá sa na trhu nachádza, vďaka nim pútajú naše tlače vynikajúcou farebnosťou.

Do fiermných priestorov sa častokrát umiestňujú veľké samolepky na sklo vo forme zelených listov zo stromov, s motívom bambusu, navodzujúce príjemné prostredie. Akékoľvek samolepky s prírodným motívom sú vhodné do sterilnejších firemných priestorov, sú schopné vytvoriť príjemnú atmosféru na prácu.

Využitie veľkoformátových nálepiek v domácnosti

V súčasnosti sa stali veľmi obľúbenými nálepky veľké v domácnostiach. Sú často umiestňované v detských izbách, zdobia steny svojimi veselými motívmi. Dokážu vyčarovať rozprávkový priestor pre každé dieťa. Okrem steny je možné ich nalepiť na dvere skríň či šatníkov. Má vaše dieťa obľúbenú rozprávku? Objednajte si tlač veľkej nálepky obľúbenej postavičky na dvere šatníka. Vytvoríte tým zaujímavú dekoráciu, ktorú je možné časom odlepiť, alebo vymeniť za nálepku s novým hrdinom.  

Pomer ceny a množsva veľkoformátových nálepiek je nepriamoúmerný, čím väčšie množstvo, tým nižšia jednotková cena. Nie je však nevyhnutnosťou objednať si veľké množstvá, radi vám vyhovieme aj pri menších zákazkách. Snažíme sa totiž zabezpečiť 100% spokojnosť našich zákazníkov svojím prístupom, prácou a produktami. Zákazník a jeho spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá.