Nálepky neštandardné

*pre správny vypočet ceny neštandartnej nálepky prosím zadajte najširší a najvyšší rozmer z vašej grafiky.
*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
rozmery:
x
počet:
-
+
veľkosť:  1000 × 1000 (mm)
počet:  5 ks
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
nálepka matná
papier č.2
nálepka lesklá

Nálepky neštandardné, ktoré ponúka naša firma sú vysokokvalitnými nálepkami s dlhou životnosťou. Od tých štandardných sa odlišujú svojím nepravidelným tvarom, to znamená, dokážeme ich vyrezať v ľubovoľných formách podľa konkrétnych obrázkov.

V prípade, ak máte už pripravený dizajn či grafický návrh, môžete nám ho poslať prostredníctvom našej webstránky. My potom zhodnotíme potrebné dáta ako vektory, rozlíšenie, orezovú linku a podobne.

Ak máte prestavu, ale neviete, ako na to, neváhajte nás kontaktovať, doporučíme vám profesionálneho grafika disponujúceho potrebnými odbornými vedomosťami.

Nálepky neštandardné a ich rozmery

Keďže sa jedná o nálepky neštandardné, nebudeme vám určovať konkrétne rozmery, veď ide práve o to, že každá nálepka, každý klient bude požadovať niečo iné. Avšak máme stanovený maximálny rozmer na jednu nálepku a tá je 1300 mm x 4000 mm. Jedná sa o veľký rozmer, takže si myslíme, že sa do tejto veľkosti hravo vmestíte so svojimi požiadavkami.

Materiál a použitie neštandardných nálepiek

Na výrobu a tlač samolepiek ponúkame nasledovný kvalitný materiál:

      papier lesklý

      papier matný

      plast lesklý

      plast matný

      priesvitná fólia lesklá

      priesvitná fólia matná

Záleží len ne vás, ktorý materiál si vyberiete. Na našej webstránke máte možnosť si ich vrámci náhľadu bližšie prezrieť. Môžete si vybrať okrem materiálu aj ľubovoľný formát, ktorý maximálne efektívne prispôsobíte miestu, kde nálepku potrebujete nalepiť. Materiál je veľmi kvalitný, odolný, výborne drží bez ohľadu na to, o aký povrch sa jedná.

Grantujeme vám vysokú životnosť nálepiek.

Ponúkame vám vysokovalitnú digitálnu tlač plnú širokej škály luxusných farieb. Keďže sa jedná o neštandardné tvary, vieme vám ich pomocou špeciálnej rezačky vyrezať a dodať vám ich v potrebnom tvare. Ak potrebujete samolepky urgentne, vieme vám ich expresne vyrobiť a dodať.

Neštandardné nálepky vám vyriešia každý problém s označením obálok, tovarov, balíkov, letákov, atď. Vieme vám zabezpečiť aj tlač menšieho množstva etikiet neštandardných tvarov, Viete ich potom použiť na označenie svojich výrobkov.

Potrebujete zaujímavé nálepky na označenie darčekových predmetov? Vyrobíme vám kvalitné samolepky so životnosťou 3 až 7 rokov s atraktívnymi farbami. Pridajte si k nim vaše logo a poslúžia vám aj na propagáciu. Či už potrebujete nálepky priesvitné, papierové alebo plastové, vieme vám ich bez problémov zabezpečiť.

Využitie neštandardných nálepiek je veľké, takže stačí ak máte predstavu, obrázok alebo grafický dizajn a určené miesto, kam samolepky umiestniť. My vám potom radi odporučíme vhodný materiál a potrebné grafické parametre.