Nálepky malé

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
x
počet:
-
+
papier:  240g
veľkosť:  A3
počet:  100 ks
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
papierová nálepka lesklá (202g)
papier č.2
papierová nálepka matná (202g)
papier č.3
plastová nálepka lesklá (110g)
papier č.4
plastová nálepka matná (110g)
papier č.5
plastová nálepka číra (200g)

Ponúkame Vám kvalitné nálepky malé. Snahou o čo najširšie portfólio tlače, vám ponúkame aj tlač nálepiek. V našej ponuke nájdete dva druhy nálepiek a to malé a veľké. Malými nálepkami sa rozumie tlač do veľkosti A3+, ako aj atypické formáty. Objednávkou tlače samolepiek získate vysokú kvalitu za atraktívnu cenu. Ak máte už konkrétny grafický návrh, je to jednoduché, stačí nám ho poslať a vybrať si konkrétne rozmery, počet kusov a druh papiera alebo fólie. Ponúkame vám kvalitný papier v lesklom alebo matnom prevedení, ďalej máte na výber plast taktiež v lesklej alebo matnej podobe a nakoniec je to možnosť priestvitnej fólie (lesklej aj matnej verzii). Kvalitná prvotriedna tlač spojená s kvalitným materiálom vytvára dokonalý produkt.

V prípade, ak návrh nemáte, neváhajte nás kontaktovať a spolu s naším grafikom ho hravo vytvoríte. Nie je vôbec nutné disponovať odbornými vedomosťami z tejto oblasti.  

Kvalitné nálepky malé

Na výrobu a tlač malých nálepiek používame vysokokvalitný:

  1.    papier – lesklý alebo matný
  2.    plast – lesklý alebo matný
  3.    číru fóliu – lesklú alebo matnú

Ponúkané formáty na tlač malých nálepiek do veľkosti A3+.

Výhodou rôznych druhov formátov je vysoká flexibilita, nálepky môžete ľubovoľne prispôsobovať danému priestoru, kde je nálepka určená. Nálepky sa potom dajú rezať podľa požadovaného tvaru.

Použitie malých nálepiek

Nálepky sú využiteľné ako vhodný marketingový materiál, vytlačte si napríklad svoje logá, alebo reklamné etikety.Viete si tak označkovať odchádzajúcu poštu alebo tovar vaším logom. Aj takéto formy marketingovej komunikácie sú efektívne, čím viac svoje logo prezentujete, tým bude viac utkvie v pamäti vašich zákazníkov a obchodných partnerov. Využiť sa dajú aj koncom roka, keď sa posielajú vianočné pozdravy. Môžete s nimi takisto označiť odchádzajúce obálky. Záleží na obchodnej činnosti, ktorú prevádzkujete, ale častokrát sú nálepky aj vhodným darčekom. Stretávame sa s nálepkami, ktoré sa umiestňujú na zadné sklo vozidla s upozornením, že v aute sedí dieťa. A tieto nálepky sú označené rôznymi logami firiem, odkiaľ ich zákazníci získali. Šikovný marketingový ťah, nemyslíte? Všetky deti milujú nálepky. Sú teda vhodné ako darčeky určené pre tých najmenších, môžete si tak spropagovať svoju firmu a obdarovať deti vašich zákazníkov a obchodných partnerov.

Malé nálepky a ich tlač patria medzi naše významné služby, ktoré ponúkame. Sú vhodným marketingový nástrojom, cez ktorý viete hravo odprezentovať vašu firmu alebo váš produkt.

Ich využitie má širokú škálu. Okrem umiestnenia vášho loga vo vašich firemných farbách, viete heslovite uviesť aj základné informácie o vašom novom produkte alebo službe.