Letáky

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
x
počet:
-
+
potlač:  jednostranná
papier:  240g
veľkosť:  A3
počet:  100 ks
typ lomu:  bez lomu
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
biely lesklý (135g)
papier č.2
biely matný (135g)
papier č.3
biely lesklý (170g)
papier č.4
biely matný (170g)
papier č.5
biely lesklý (250g)
papier č.6
biely matný (250g)
papier č.7
biely lesklý (350g)
papier č.8
biely matný (350g)
bez lomu

jednoduchý

dopisový

brána

z-sklad

Ponúkame Vám letáky za vynikajúce ceny. Bez reklamných letákov sa dnes máloktorá firma zaobíde. Je to jednoduchá forma prezentácie a určite budete s nami súhlasiť, že originálnym nápaditým letákom zaujmete na plnej čiare.

Letáky tlačené digitálnou technológiou

Ponúkame vám letáky tlačené digitálnou tlačou v rôznych formátoch od formátu A6 až po A3+. Takisto ako pri vizitkách, aj tu máte možnosť vybrať si kvalitu a druh papiera, na výber máte z dvoch druhov – matný a lesklý v rôznych gramážach, od 135g – 350 g. Môžete si taktiež povedať, či chcete tlač letákov jednostrannú alebo obojstrannú a okrem toho si aj vybrať lom papiera. Kvalita našich letákov je nadpriemerná hlavne vďaka vysokej kvalite digitálnej tlače. Ako výhodu môžeme spomenúť extrémne rýchle dodanie letákov priamo do vašej kancelárie. Vo všeobecnosti Vám pri letákoch odporúčame gramáž od 135g a 170g. Vyššie gramáže sa využívajú už skôr na slávnostnejšie podujatia.

Či už si potrebujete odprezentovať váš nový produkt, službu, či nejakú udalosť alebo akciu, neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám kvalitne a rýchlo zabezpečíme tlač vašich nových letákov tak, aby ste boli nadmieru spokojní.

Tlač letákov

Vďaka najmodernejším technológiám vám vieme zaručiť vysokú kvalitu reklamných letákov. Naše zariadenia pracujú efektívne, profesionálna tlač s vysokokvalitným rozlíšením farieb, rýchla tlač veľkých objemov, to všetko zaručí profesionálnu tlač letákov.

Dbáme na kvalitu papiera, pretože prvý dojem z letákov je dôležitý. Preto máme na výber rôzne druhy gramáže papiera – 135g/m, 170g/m, 250g/m a 350g/m a to v lesklej alebo matnej podobe. Odprezentujte tak svoju firmu na vysokej úrovni.

Druhy skladania letákov:
      bez lomu (jednoduchý list)
      jednoduchý (preložený na polovicu)
      dopisový (preložený dvakrát, skladá sa teda z troch častí)
      brána (preložený dvakrát, stredná časť tvorí polovicu a krajné dve časti sa zatvárajú do stredu, ako do brány)
      z-sklad (preložený dvakrát, v tvare „Z“)
       ľubovolný lom, pre viac informácií nás kontaktujte

Letáky – ich použitie

Propagačné letáky vám poslúžia na prezentáciu konkrétnych produktov alebo služieb ale takisto môžu prezentovať firmu ako celok. Preto je vhodné siahnuť po kvalitných letákoch, ktoré hovoria „sami za seba“. Zanechajú pozitívny dojem a budú svedčiť o vysokej úrovni vašej spoločnosti. Preto je dôležité venovať príprave a tlači letákov dostatok času. Sú vizitkou vašej firmy.

Letáky poskytujú základné informácie a obrázky o produktoch, o činnosti firmy, informujú o rôznych akciách a udalostiach konajúcich sa v blízkej budúcnosti.