Kreatívne obálky

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
počet:
-
+
potlač:  nie
papier:  Recyklovaný hnedý
veľkosť:  C4
počet:  100 ks
Cena spolu: 999,00 €
papier A
Recyklovaný hnedý
papier B
Mramorový žltý
papier C
Liniový krémový
papier D
Ručný recyklovaný tmavý
papier E
Ručný recyklovaný tmavý
papier F
Kašírovaný sivý
papier G
Kašírovaný žltý
papier H
Textilný krémový
papier I
Kašírovaný bielý
papier J
Textilný žltý
papier K
Mramorový krémový
papier L
Platnový biely
papier M
Kašírovaný krémový
papier N
Metalický strieborný
papier O
Metalický zlatý
papier P
Textilný biely

Kreatívne obálky s vlastným motívom alebo luxusným materiálom dokážu elegantne odprezentovať dôležité oznámenie. Idú ruka v ruka s oznámeniami, navzájom sa doplňujú. Takže ak máte záujem o tlač oznámení, veľmi radi a ochotne vám k nim ponúkneme aj výrobu a tlač zaujímavých obálok. Tak ako oznámenia, aj kreatívne obálky môžu byť jedinečné, originálne. Stačí dobrý nápad, jedinečný materiál a dokonalá kvalitná tlač. Ponúkame vám tlač kreatívnych obálok s vlastným originálnym motívom, ktorým oslovíte každého adresáta.

Kreatívne obálky a ich použitie

Kreatívne obálky vám ponúkneme ako doplnkový sortiment k svadobným oznámeniam. Sú na 100% prispôsobené typu oznámenia, ak ho máte ladené hravo alebo komicky, vyrobíme vám aj obálky v tomto štýle. Ak sú oznámenia elegantné, ponúkneme vám luxusný exkluzívny papier alebo iný materiál na ich výrobu.

Maturitné oznámenia môžete obliecť do krásnych obálok, vyberte si zo strieborných, perleťových, zlatých, tkaných alebo iných luxusných materiálov. Podobné ekluzívne materiály využijete aj pri výbere obálok pre oznámania o promócii alebo pri smútočných oznámeniach.

Ak vaša firma organizuje dôležitú spoločenskú udalosť, radi vám zabezpečíme výrobu a tlač pozvánok spolu s kvalitnými obálkami. Je dôležité, aký dojem zanechá vaša pozvánka a prvé, čo váš klient zbadá je obálka. Ak si vyberieme exkluzívny štýlový dizajn, zaručíme vám, že adresát o nej získa pozitívny dojem a hlavne o vás ako o odosielateľa. Príjemný materiál na dotyk, hrubá štruktúra papiera garantuje vysokú mienku o pozvánkach ale aj o vašej firme.

Darčekové poukážky a kreatívne obálky pre ne sú ďaľším významným využitím. Jedná sa predsa o darček a tomu by mala prislúchať aj obálka. Určite každého poteší darček v podobe poukážky v krásnej luxusnej obálke.

Rozmery kreatívnych obálok

Kreatívne obálky a ich rozmery takisto prispôsobujeme oznámeniam. Tak ako oznámenia, aj obálky ponúkame v týchto veľkostiach:

      A3

      A4

      A5

      A6

Druhy papiera na výrobu kreatívnych obálok:

      biely lesklý/matný

      biely tkaný štrukturovaný

      žiarivý biely

      biele plátno štrukturované

      krémový štrukturovaný kašírovaný/mramorovaný

      recyklovaný prírodný hnedý

      medený

      strieborný

      perleťový

      ručný recyklovaný štrukturovaný

      zlatý

Exkluzívne obálky tvoria súčasť našej ponuky. Spolu súvisia s oznámeniami, ktoré sú taktiež veľmi kreatívne a dizajnovo zaujímavé. Dajú sa vytvoriť skutočne originálne kúsky, ktoré potešia každého, komu sú adresované. Je pre ne charakteristický luxusný materiál príjemný na dotyk a v nich zaujímavé prekvapenie v podobe oznámenia, pozvánky, alebo darčekovej poukážky.

Neváhajte nás kontaktovať s vašimi návrhmi, radi vám pomôžeme vytvoriť dizajn, po akom túžite a s akým chcete potešiť vašich priateľov, známych, klientov, či obchodných partnerov.