Kalendáre

*kalendár je štandartne tlačený na 170 g papier.
*ak máte záujem o iný papier, neváhajte nás kontaktovať.
*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
počet:
-
+
veľkosť:  A3
počet:  10 ks
papier:  matný
hrebeň:  väzba na šírku
Cena spolu: 999,00 €

Kalendáre sú zaujímavou možnosťou prezentácie vašej firmy. Predstavujú darček, ktorý je funkčný a využiteľný a ak navyše obsahuje prezentáciu vášho produktu, loga, alebo spoločnosti, zaručene vás bude mať váš obchodný partner alebo zákazník celý rok „na očiach“ a v pamäti. Kalendáre predstavujú okrem propagačnej reklamnej funkcie aj nástroj na udržiavanie pozitívnych vzťahov v biznise. Tlačíme ich vo vyhotovení s Vami dodanou grafikou. Pre správne poslanie dát použite prosím PDF formát.

Rodinné kalendáre

Kalendár s rodinnými fotografiami sú milým darčekom pre vašich blízkych. Sú vhodným vianočným darčekom, ak svojim príbuzným pripravíte kalendár na ďalší kalendárny rok. Stačí si vybrať tie naj fotografie zo súčasného roka, poslať nám ich a výrobu a tlač zabezpečíme my.

Tlač kalendárov

Tlač kalendárov vám ponúkame v rozmeroch A3 až A7.

Tieto rozmery zahŕňajú tie menšie, stolové kalendáre, až po veľké závesné. Stačí si len rozmyslieť, aké je ideálne využitie kalendárov pre vašich blízkych alebo pre vašich klientov a podľa toho si vybrať. Máte možnosť si vybrať z predpripravených materiálov. Ale keďže si ceníme každého jedného zákazníka, snažíme sa pristupovať individuálne, a tak vám vieme kalendár vyhotoviť podľa vašich predstáv.

Pri firemných kalendároch je platí to isté. Vieme vám na kalendár umiestniť vaše logo, obchodnú značku, zobrazenie produktu, s ktorým obchodujete, fotografie vašej spoločnosti, členov, zamestnancov. Populárnymi sa stávajú firemné kalendáre s fotografiami od vlastných zamestnancov s uvedením ich mena. Je to milý darček aj pre vašich zamestnancov.

Tak ako pri všetkých našich ponúkaných produktoch, aj tu platí, že v závislosti od množstva požadovaných kalendárov sa mení aj cena. Čím väčšie množstvo, tým je jednotková cena nižšia. Avšak to neznamená, že vám nevyrobíme pár kusov kalendárov. Práve naopak, záleží nám na všetkých našich zákazníkov, ak máte záujem o 2-3 kusy rodinných kalendárov, neváhajte nás kontaktovať.

Nástenné závesné kalendáre

Nástenné kalendáre sú vyrobné v špirálovej väzbe, na ktorej sa nachádza háčik na zavesenie. Obsahujú 12 strán, na každej sa nachádza fotografia, obrázok, logo, produkt atď. Nástenný kalendár viete zavesiť buď na výšku alebo na šírku. Výber je na vás.