Fotografie

*nálepky do formátu 42x29cm sú tlačené xeroxovou technológiou (2400dpi), väčšie formáty sú tlačené latexovou technológiou (1200dpi)
*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
rozmery:
x
počet:
-
+
papier:  fotografický papier lesklý
veľkosť:  130 × 90 (cm)
počet:  1 ks
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
fotografický papier lesklý (260g)
papier č.2
fotografický papier satinový (pololesk) (210g)
papier č.3
fotografický papier (210g)

Fotografie sú ďaľším naším produktom, ktorý vám ponúkame. Tlač vašich fotografií vám vieme zabezpečiť na vysoko kvalitnom fotografickom papieri podľa vášho výberu. Vďaka modernej technológii, ktorou disponujeme, vám garantujeme vynikajúcu kvalitu luxusných farieb a dlhotrvajúcu odolnosť farieb. V kombinácii s využitím profesionálnej metódy expozície budú vaše fotky jedinečné. Menšie formáty sa tlačia technológiou Xerox v rozlíšení 2400 x 2400 DPI. Väčšie formáty sú tlačené latexovou technológiou s rozlíšením 1200 x 1200 DPI. Keďže na tie sa pozeráme z väčšej vzdialenosti, kvalita fotografií je na veľmi vysokej úrovni. Minimálny rozmer fotografií je 20x20cm.

Fotografie – postup ich online objednávania:

      je nutné si vybrať rozmer fotografie, povrch papiera – lesklý alebo matný a tiež orezanie
      nahranie fotografií – existuje možnosť nahrať všetky snímky naraz, alebo pridávať postupne
      pri každej fotografii je možné zvoliť koľko duplikátov potrebujete
      takisto si viete vybrať rozmer fotografie.

Online tlač fotografií má tieto výhody:

  1.    jednoduchá manipulácia
  2.    ušetríte množstvo času
  3.    odpadnú manipulačné poplatky
  4.    možnosť lesklej alebo matnej alternatívy povrchu papiera
  5.    vysokokvalitný fotopapier
  6.    vysokokvalitná tlač
  7.    tlač vykonáva skúsený odborník – ak je treba uskutočniť potrebné zmeny, upozorní vás na ne. Aby ste dosiahli čo najvyššiu možnú kvalitu.

Fotografie a ich tlač vám vieme zabezpečiť aj v skrátenej dodacej lehote. Ak ich potrebujete urgentne, dajte nám to vedieť a my sa vynasnažíme vám ich vytlačiť a dodať v čo najkratšom čase. Vieme vám zabezpečiť dodanie fotografií priamo k vám domov alebo do vašej kancelárie.

Fotografie budú dokonalé vďaka našim trom aspektom:

Moderná technológia

Kvalita

Rýchlosť

Papierová forma fotografie ani vplyvom modernej doby nestráca svoj význam. Zostáva nám potreba mať spomienky na pekné chvíle uložené vo fotoalbumoch alebo fotoknihách. Nie vždy sa nám chce pozrieť fotky uložené na notebooku alebo v tablete. Preto vám odporúčame zabezpečiť si tlač fotografií po každej dovolenke, či významnej udalosti. Okrem vlastnej potreby sú fotografie vhodným darčekom aj pre vašich blízkych. Hlavne pre staršie generácie, ktoré nemajú vzťah k výdobytkom moderných technológií.

Niekedy si ani neuvedomíme, ako čas plynie, zisťujeme to hlavne pri našich deťom, ako rastú. Zdokumentujte si život vašich detí a pravidelne si zabezpečte tlač fotografií. Je to dokonalá spomienka a potešenie listovať si v albume plnom zábavných fotografií z dovoleniek, výletov, rôznych rodinných osláv, ale aj firemných osláv a večierkov.