Bannery

*Vašu grafiku si nahráte pri objednávke v košíku
*návod ako ideálne upraviť grafický podklad
rozmery:
x
počet:
-
+
potlač:  jednostranná
veľkosť:  500 × 2000 (mm)
materiál:  mesh banner dierkovaný
počet:  100 ks
úchyt:  ---
Cena spolu: 999,00 €
papier č.1
banner liaty matný (510g)
papier č.2
mesh banner dierkovaný (360g)
papier č.3
eko banner (170g)

Bannery predstavujú efektný marketingový nástroj na vašu prezentáciu. Ide najmä o externú formu propagácie, ale nie je to podmienka. Stretávame sa s množstvom bannerov aj v interiéroch, ako napríklad v nákupných centrách, výstavách a podobne. Bannery sú veľmi flexibilným komunikačným produktom, ich veľkosť a tvar sa dajú prispôsobiť vašim požiadavkám a predstavám. Materiál, z ktorého sa vyrábajú, musí byť odolný voči poveternostným vplyvom, aj všetkým ostatným vonkajším vplyvom počasia ako je dážď, zima, mráz, slnko. Preto sa vyrába z kvalitnej PVC fólie. Keď sa k nej pridá naša kvalitná tlač, máte zaručený úspech. Farby vám po čase nevyblednú, ani sa nezmenia, potlač bannera zostane rovnaká po celý čas. Garantujeme 3 až 5 ročnú stálosť farieb, záleží od výberu materiálu.

Bannery, tlač bannerov:

Bannery ponúkame:

      jednostranné
      obojstranné

V rámci možnosti úchytu bannera, vám ponúkame tri alternatívy ukončenia:
      bez úchytu
      s očkami
      s tunelom (na natiahnutie na tyč)

Bannery sú obľúbeným exteriérovým marketingovým nástrojom. Svojím zaujímavým podlhovastým tvarom sú neprehliadnuteľné. Ak majú navyše krásnu farebnú kvalitnú potlač, pritiahnu pohľady všetkých okoloidúcich. Potrebujete odprezentovať svoj nový produkt? Neváhajte nás kontaktovať, určite vám odporučíme tú najvhodnejšiu formu propagácie. Bannery sú na tento druh prezentácie ako stvorené. V našej ponuke nájdete aj Ekobanner. Dajú sa umiestniť napríklad na osvetlenia na promenády, alebo na špeciálne určené stojany. Ak sa navyše umiestnia v pravidelných odstupoch, viacero za sebou, stanú sa ozdobou celej ulice.

Využitie reklamných bannerov

Sú prenosné, odolné, ľahké a za výhodnú cenu. Majú najširšie využitie spomedzi všetkých marketingových nosičov. Okrem exteriéroch ich nájdeme aj v interiéroch ako napríklad v nákupných centrách, výstavách, vstupných halách významných budov. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá, dajú sa uchytiť takmer na každú pevnú plochu.

Ich využitie:

      nákupné centrá
      výstavy
      akcie na tovar alebo služby
      dôležité eventy
      označenie domov „na predaj“
      označenie blížiacich sa udalostí

Charakteristika bannerov:

      odolné voči všetkým vplyvom počasia, voči vetru, dažďu, slnku aj chladu a mrazu
      jednoduchá údržba, keďže sú vyrobené z PVC sú ľahko umývateľné
      možné ich umiestniť na krátku aj dlhšiu dobu
      dajú sa upevniť na rôzne konštrukcie, majú rôzne typy ukončenia ako bez úchytu, s dierkami, alebo s tunelom (vhodné na tyč)
      kvalitná tlač je vodeodolná
      dlhá životnosť
      jednoduchá montáž
      jednoduchá demontáž
      farebná stálosť